O PROJEKCIE

Cześć!

Nazywam się Jacek Piechociński i od 2016 roku prowadzę własną działalność gospodarczą. Wcześniej pracowałem w mniejszych firmach, jak również korporacjach. Od 2018 roku całkowicie przeszedłem na swoje. Pomimo wielu niepewności — to była najlepsza decyzja w moim życiu. Na co dzień zajmuję się budową stron internetowych, sklepów, aplikacji internetowych, e-commerce, jak również marketingiem internetowym i wsparciem IT.

Hobbystycznie interesuję się elektroniką, latam dronem, montuję video i czasem uda mi się złapać całkiem niezły kadr. Uwielbiam podróżować i odkrywać nowe kraje wraz z moją narzeczoną. To ona zaraziła mnie pasją do podróży i tworzeniem video.

Projekt powstał z myślą o osobach, które już pracują na swoim, ale również dla tych, co myślą o założeniu własnej działalności, do czego gorąco zachęcam. Oczywiście, osoby na etacie również znajdą coś dla siebie, to w końcu narzędzia pracy, niezależnie od tego gdzie i jak pracujemy. Przez te kilka lat pracy popełniłem masę błędów, ale również zdobyłem spore doświadczenie, na tym blogu chciałbym się nim z Wami podzielić.

Blog powstał w chwili, gdy wielokrotnie na różnych grupach FB poleciłem różne narzędzia czy rozwiązałem czyiś problem. Okazało się, że wielu osobom bardzo się to spodobało. Staram się udzielać i pomagać na grupach, dlatego uznałem, że taki zbiór narzędzi, ciekawostek i porad będzie dobrym miejscem.

Tematyka bloga to narzędzia, które wykorzystuję w codziennej pracy, ale również wszelkiego rodzaju porady, kursy, materiały, książki, które uważam, że są warte polecenia. Będę opisywał problemy, z którymi spotkałem się podczas prowadzenia własnej działalności. Chciałbym ułatwić start, każdemu, kto rozpoczyna tą fantastyczną prodróż.